PÓŁKOLONIA LETNIA SANOK 2024

-Zajęcia od 730-1530
-Miejsce SP1
-Wybierz spośród tygodni pełnych przygód: Zobacz
-0% NUDY, A 100% MĄDREJ ZABAWY!


To jest coś, czym zajmujemy się na co dzień - Zdobywcy Talentów

Pojazd

REGULAMIN

Fiolki

CENNIK

Certyfikat

PLANY DNIA


Fiolki

O NAS

Certyfikat

DOKUMENTY DO PODPISANIA

Odkryj pełen plan półkolonii letnich 2024
AKADEMIA WAKACYJNA
w SP1


Skontaktuj się i zarezerwuj:
Helena: biuro@zdobywcytalentow.pl
tel. 667 587 383
czynny od pon. - pt.
w godz.: 7.30 - 21:00

PÓŁKOLONIE LETNIE
SANOK 2024

AKADEMIA WAKACYJNA

0% NUDY, A 100% MĄDREJ ZABAWY!

? - zamknieta szkoła w wakacje?
? -zastanawiasz sie jak mądrze zagospodarować czas swojemu dziecku?
? - chcesz, żeby rozwijało swoje pasje i umiejętności i spędzało atrakcyjnie swój wolny czas - nie siedząc przed ekranem?

MAMY ROZWIĄZANIE

Zapisz swoje dziecko w wieku 5-12 lat na unikalny tydzień tematycznych turnusów półkolonii letnich rozwijajacych jego umiejetnosci i zainteresowania!
i zapisz swoje dziecko

KORZYŚCI

1. Mogę spokojnie zająć się obowiązkami,
bo moje dziecko jest bezpieczne i szczęśliwe.
2. Rozwija swoje pasje i umiejętności językowe.
3. Poznaje nowych rówieśników i uczy się
budowania relacji.
4. Nasze babcie też mają WAKACJE
5. Nie płacę majątku za opiekę.

1. Spędzam czas z rówieśnikami.
2. Rozwijam swoją pasję i ciekawość świata.
3. Samodzielnie robię eksperymenty.
4. Odkrywam swoje talenty.
5. Poznaje “Gości Specjalnych” i ich pasje.

My to dobrze rozumiemy:

URLOPY nie są z gumy, a praca z maluchem u boku nigdy nie jest idealnym rozwiązaniem.

Organizacja wartościowego czasu dla dziecka w trakcie Wakacji, to nasza PASJA i AMBICJA!

Stworzyliśmy wyjątkowy Program Półkolonii letnich, by spełnić oczekiwania Dzieci i potrzeby Rodziców.
Czeka nas 0% nudy, a 100% mądrej zabawy!
Mamy na te Wakacje Dobry Plan i wiemy, jak go zrealizować!

Najczęściej zadawane pytania

Oczywiście, rodzic decyduje, w kóre dni dziecko przychodzi na zajęcia w Akademii Wakacyjnej. W zależności od wybranej liczby dni, cena będzie się różnic. W przypadku chęci zapisania dziecka na jeden dzień, naley przekazać taką informację minimum dzień wcześniej.

Menu cateringu na cały tydzień dostępne jest na stronie internetowej Zdobywcy Talentów tydzień wcześniej. W przypadku występowania u dzieci różnych alergii, prosimy o kontakt. Catering zawiera: drugie śniadanie oraz dwudaniowy obiad.

Animatorzy posiadają kurs wychowawcy wypoczynku. Dodatkowo przeszli kursy BHP oraz kurs animatora. Część kadry posiada uprawnienia pedagogiczne. Gościć będziemy również różnych specjalistów np. muzyki, tańca, języków obcych.

Mamy podpisaną umowę z ratownikiem medycznym, który zapewnia nam opiekę. Wszyscy opiekunowie przeszli kurs BHP z elementami pierwszej pomocy. Przy sobie mamy apteczki ratownicze.

Dzieci podzielone są na grupy wiekowe.
-Pierwsza grupa: 5-6 lat
-Druga grupa: 7-9 lat
-Trzecia grupa: 10-12 lat

Każdy dzień odbywa się z inną tematyką przewodnią. Plany dnia są umieszczane na stronie internetowej tydzień wcześniej. Przykładowe plany znajdziesz w zakładce “plany dnia” na naszej stronie internetowej.

Zapisując dziecko obowiązkowe jest podpisanie dokumentów: RODO, karty kwalifikacyjnej, regulaminu uczestnika i regulaminu obozu. Opcjonalnie w przypadku, gdy rodzic potrzebuje, żeby inny opiekun odbierał dziecko, musi wypełnić ,,Upoważnienie do odbioru dziecka”. Wszystkie dokumenty do podpisu znajdują się w mailu potwierdzającym . Dokumenty będzie można również wypełnić na miejscu w pierwszy dzień zajęć.

W przypadku zapisania rodzeństwa rabat wynosi -10zł/dzień na drugie dziecko. Przy zapisie na większą liczbę dni obowiązuje promocja: 1 dzień/89zł, 1 tydzień/79zł, 2 tygodnie/69zł, 3 i więcej tygodni/59zł

Mamy podpisaną umowę z ratownikiem medycznym, który zapewnia Nam bezpieczeństwo medyczne, zawsze posiadamy przy sobie apteczkę, a wszyscy prowadzący są wyszkoleni z pierwszej pomocy. Gdy wydarzy się jakiś problem zdrowotny, rodzic zostanie od razu powiadomiony. Jeśli zajdzie taka potrzeba, pojedziemy do szpitala.

Zwrot opłaty za udział w Akademii możliwy jest: -Do 14 dni przed rozpoczęciem Akademii - 100% zwrotu, -Od 14 do 7 dni przed rozpoczęciem Akademii - 50% zwrotu, -Mniej niż 7 dni przed rozpoczęciem Akademii - brak zwrotu, z wyjątkiem sytuacji, gdy rodzic przedstawi zaświadczenie lekarskie potwierdzające chorobę dziecka. W takim przypadku zwrot w równowartości 50% kwoty zakupu.